Witajcie na naszej stronie / REGULAMIN /


 Enigma  wita Państwa i zaprasza do poznania naszej strony internetowej.

Serdecznie Państwa witamy i zapraszamy do zainteresowania się nasza ofertą.
Grupa Strzelecka Enigma Boguszów jest kręgiem znajomych, kolegów i przyjaciół preferujących nietuzinkowy sposób spędzania wolnego czasu. Jesteśmy środowiskiem otwartym, zróżnicowanym pod względem płci, wieku , profesji i wykształcenia. Łączy nas jedno, lubimy aktywnie spędzać wolny czas i kochamy nasze miasto. Wypoczywamy bawiąc się, bawimy wypoczywając.
Nie jesteśmy organizacją paramilitarną.Zapraszamy do wzięcia udziału w grach terenowych (z ciekawymi i realistycznymi scenariuszami),posługując się replikami różnego rodzaju broni, zasilanej pneumatycznie.
Oprócz tego zapraszamy do grupy bardziej statycznej Wiatraki, w tej grupie preferuje się konkursy i doskonalenie strzeleckie z tzw. wiatrówek . Wśród nas są osoby które służą pomocą ,posiadają przeszkolenie strzeleckie.
Dla osób nie zdecydowanych jest przewidziany status obserwatora .Tereny na których przeprowadza się działania grupy, są na ten czas zabezpieczone. Zapraszamy do odwiedzenia naszych galerii fotograficznych i zasobów filmowych. W tych działach chcemy Państwu zaprezentować materiał fotograficzny i filmowy z naszych gier zwanych strzelankami, imprez integracyjnych i okolicznościowych .W zasobach strony znajdują się także materiały instruktażowe i dydaktyczne odnośnie replik uzbrojenia, akcesoriów ,umundurowania i wiele innych interesujących tematów które specjalnie dla Państwa przygotowali nasi członkowie i sympatycy. Zachęcamy do wirtualnego spaceru po naszym mieście za pośrednictwem działów :Miasto i okolice, Boguszów dawniej i dziś .Znajdą tam Państwo unikalne zdjęcia naszego miasta z czasów międzywojennych i współczesnych. Dział historyczny z licznymi podrozdziałami to bogactwo tekstów, sylwetki i losy ludzi którzy tworzyli i tworzą historię naszego miasta. Nadrzędnym celem  Enigmy  to ciekawy aktywny wypoczynek i tworzenie pozytywnego , prawdziwego wizerunku Boguszowa.
Szanowni Państwo logując się na stronie ze statusu gościa przechodzicie Państwo do kategorii użytkownicy ,co pozwoli zapoznać się z większą ilością zasobów strony ,brać udział w dyskusjach na licznych forach. Mogą też Państwo publikować swoje teksty i zdjęcia w oferowanych przez nas działach tematycznych.
Zapraszamy do zapoznania się z naszym regulaminem.


REGULAMIN KORZYSTANIA Z TRESCI ZAMIESZCZONYCH NA STRONIE INTERNETOWEJ  ENIGMA 
 
 

  1. Wszystkie publikacje i treści w postaci tekstów, zdjęć ,filmów są własnością Stowarzyszenia Strzeleckiego Enigma . Jako takie są objęte prawami autorskimi.
  2. Dopuszcza się publikowanie tekstów , zdjęć, materiałów filmowych  w całości i lub fragmentów do celów niekomercyjnych bez zgody administratora strony i autora tekstu, zdjęcia, materiału filmowego pod warunkiem podania w publikacji lub prezentacji werbalnej, audiowizualnej publicznej źródła tekstu i powiadomienie o powyższym administratora strony. Termin powiadomienia ustala się na 10 dni przed publikacja lub 10 dni po publikacji.
  3. Zezwala się na powoływanie jako źródła tekstu, zdjęcia ,materiału filmowego cytowanie i prezentację audiowizualną fragmentów i lub całości materiałów i publikacji zawartych na stronie w celach dydaktycznych , religijnych i jako oprawa uroczystości okolicznościowych bez zgody i wiedzy administratora i zgody autora publikacji.
  4. Administrator strony jest pełnomocnikiem autorów wszystkich publikacji tekstowych, fotograficznych i filmowych i w ich imieniu może wyrazić lub nie zgodę na wykorzystanie całości i lub fragmentów  publikacji .
  5. Zabrania się bezwzględnie wykorzystywania całości i/lub fragmentów tekstów, zdjęć , materiałów filmowych do celów reklamowych przez osoby trzecie ,do celów propagandowych w kampaniach wyborczych wszystkich szczebli i rang na terenie całego kraju.
  6. Nieprzestrzeganie regulaminu spowoduje kroki cywilno-prawne.
 Zapraszamy!
                                                                                                                                                                1970-01-01 | zródło: własne | dodał:

Nakarm dziecko Projektowanie stron www Zoologiczny wędkarski Mazurek Sezam Świątkowski Sudeckie Stowarzyszenie Strzeleckie Comando Military Rupex 2